ГоловнаКиївПідлітка з Маріуполя, який просив допомоги у Зеленського, повернули в Україну

Підлітка з Маріуполя, який просив допомоги у Зеленського, повернули в Україну

Хлопець повернувся додому на своє 18-річчя.

Підліток Богдан Єрмохін, який просив президента Володимира Зеленського допомогти йому повернутися додому, вже в Україні. Раніше російські окупанти насильно вивезли хлопця із захопленого Маріуполя до рф. Про це повідомив омбудсмен Дмитро Лубінець.

19 листопада, у свій день народження, Богдан повернувся на батьківщину. Сьогодні йому виповнилося 18 років.

«Це був тернистий шлях. Богдан пережив багато, перебуваючи в рф, але попри все він хотів бути вдома! Сьогодні його бажання здійснилося. Я впевнений, що своє 18-річчя Богдан не забуде ніколи!» — написав Дмитро Лубінець.

Богдан Лубінець повернувся додому. Фото: телеграм-канал Дмитра ЛубінцяБогдан Лубінець повернувся додому. Фото: телеграм-канал Дмитра Лубінця

Богдана Єрмохіна депортували, коли йому було 17. Вже у росії військкомат за місцем проживання хлопця визначив, що він може йти воювати на боці російських окупантів та виписав повістку.

Після цього українець записав звернення до президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти йому повернутися додому.

Повернення Богдана відбулося у взаємодії з Державою Катар, ЮНІСЕФ, Посольством України в Білорусі за результатами перемовин з російською стороною.

Днями до України повернули ще п’ять дітей з Херсонщини. Зараз родини в Києві, їм надають допомогу медики і психологи.

Головне за день

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини