У київському Veteran Hub збиратимуть кров для військових

Про це повідомляється на Facebook-стрінці Veteran Hub. Як зазначається, медичні працівники зроблять процес здачі максимально комфортним та безпечним. На охочих поділитись своєю кров’ю чекає...
ГоловнаЕкономікаНІБУЛОН розпочинає масштабну модернізацію елеваторів

НІБУЛОН розпочинає масштабну модернізацію елеваторів

Масштабна модернізація, запланована елеваторним напрямом компанії «НІБУЛОН» торік, підійшла до стадії реалізації.

Як говориться у повідомленні компанії у Facebook, зміни торкнуться всієї мережі в аспекті автоматизації, уніфікації сервісів та механізмів забезпечення стандартів якості.

«Додатково буде значно розширено потужності філій «Хмільник», ТОВ АК «Врадіївський», «Колосівський елеватор» та Перевантажувального термінала», — уточнюється у повідомленні.

Так, на філії «Хмільник» (Вінницька область), де загальна сума інвестицій складатиме $3,9 млн, побудують другу чергу елеватора, впровадивши нове транспортне обладнання та побудувавши чотири оперативні ємності.

«Предмет особливої гордості — встановлення 2 потужних зерносушарок STRAHL, які дозволять збільшити потужності сушіння до 2 200 т на добу (з нуля) і почати залучати до співпраці сільгоспвиробників. Раніше ця філія обслуговувала потреби винятково власного агровиробництва «НІБУЛОНу», — зазначили в компанії.

Інвестиції в першу чергу модернізації ТОВ «АК «Врадіївський» (Миколаївська область) складуть $800 тис. Будуть вдвічі збільшені потужності та змінена схема з приймання та відвантаження, що дасть змогу працювати з декількома культурами одночасно і скоротить час очікування як від сільгоспвиробників компанії, так і від партнерів.

«Друге дихання отримає і «Колосівський елеватор» (Миколаївська область), на реконструкцію першої черги якого компанія виділяє $265 тис. У фокусі —збільшення продуктивності з приймання та відвантаження збіжжя вдвічі», — уточнили у «НІБУЛОНі».

Перевантажувальний термінал у Миколаєві отримає інвестиції у $720 тис. для побудови нової галереї, яка дасть змогу приймати вантажі з водного транспорту та перевантажувати на залізничний із подальшим слідуванням до філії «Бессарабська». В умовах блокування Миколаївського портового вузла це дасть змогу зменшити логістичні витрати на шляху прямування до портів Ізмаїла.

«Елеваторний напрям — це серце агробізнесу, від налагодженої роботи якого залежить подальша доля зерна, яке вирушає на експорт, — коментує директор елеваторного напряму «НІБУЛОНу» Валерій Реуцой. — Саме доброчесне та прозоре партнерство дає результат: обсяги зростають. Маємо інвестувати в модернізацію, прогресувати, піднімаючи рівень послуг, аби всі процеси працювали злагоджено, оптимально за часом і зусиллями».

У планах департаменту автоматизувати всі елеватори, обладнати їх датчиками, які фіксуватимуть ресурс напрацювання обладнання та автоматично передаватимуть ці дані в єдиний диспетчерський центр.

Для довідки: до війни компанія «НІБУЛОН» обробляла 82 тис. га землі, володіла і управляла мережею внутрішніх елеваторів і річкових терміналів і сучасним морським терміналом, розташованим у Миколаєві. «НІБУЛОН» експортувала переважно кукурудзу, пшеницю і ячмінь у більш ніж 20 країн світу. Крім того, компанія мала широку лінійку флоту (річковий, морський і змішаний).

Головне за день

Спливає термін передачі показань лічильників гарячої води – не зволікайте

Як зазначають в «Київтеплоенерго», важливо передавати показання щомісяця, адже від цього залежить коректність нарахувань за комуналку. Відмітимо, що власники бойлерів у будинках, де передбачене...
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини