Депутати Київради прийняли рішення про рекомендації щодо безпечного використання генераторів, які розробив Департамент територіального контролю міста Києва.
Через ворожі обстріли критичної інфраструктури та масовані атаки енергетичних підприємств, кияни змушені жити в складних умовах відключень світла. Тож використання генераторів – часто єдиний спосіб забезпечити електроенергією як бізнес, так і громадян, говорять у місцевій владі.
Що в рекомендаціях?
- розміщення винятково на відкритому повітрі та на території з рівною площадкою;
- дотриманням відстані від дерев – 2,5 м, від чагарників – 1,5 м;
- агрегати не можна встановлювати всередині житлових, громадських, складських та виробничих будівель, зокрема на дахах, балконах, прибудовах, на шляхах до евакуаційних виходів;
- під час встановлення генераторів необхідно забезпечити захист, що запобігатиме ураженню електричним струмом людей і тварин;
- користувачі мають проходити навчання та інструктажі щодо експлуатації генератора.
Після прийняття цього рішення інспектори благоустрою розпочнуть інформаційно-роз’яснювальну роботу серед бізнесу та населення.
Відомо, Київ підготувався до зими: світлофори працюватимуть навіть під час блекауту.
Сообщение У столиці з’явилися правила роботи генераторів: не можна ставити на балконах і поруч з деревами появились сначала на Великий Київ.