ГоловнаВійнаWP: РФ наростила військове виробництво і зможе підтримувати наступ в Україні щонайменше...

WP: РФ наростила військове виробництво і зможе підтримувати наступ в Україні щонайменше два роки

Росія знаходиться у виграшному становищі через перевагу в чисельності солдатів, здатності озброїти їх старою, але надійною зброєю та готовністю зазнавати важких втрат. Про це з посиланням на думку аналітиків пише The Washington Post.

Аналітики констатують, що, перевівши економіку на військові рейки, змусивши існуючі підприємства працювати з перевантаженням для виробництва чи ремонту старого обладнання, а також закупивши деталі в Ірану, Китаю та Північної Кореї, РФ несподівано оговталася від втрат в Україні.

І хоча запасні частини з Китаю, Північної Кореї та Ірану мають нестабільну якість, кажуть експерти, але їхня закупівля продемонструвала здатність Москви обходити санкції. Росія переозброїла свої війська, відремонтувавши стару техніку, більшість якої була ще радянської доби.

Устаткування радянських часів, включаючи ракети та керовані авіабомби, компенсувало нездатність Росії, принаймні досі, виробити та розгорнути нову, сучасну зброю, таку як танк Т-14 “Армата”. Російські чиновники стверджують, що у 2023 році було збудовано 1500 танків.

“У мене склалося враження, що цифри Шойгу і цифра в 1500 танків, поставлених за 2023 рік, технічно вірні, але вони також включають відремонтовані танки”, – сказав аналітик у Міжнародному інституті стратегічних досліджень (IISS) Майкл Г’єрстад.

Г’єрстад заявив, що, на його думку, Росія може виробляти до 330 танків на рік, але насправді виробляє половину цієї кількості. Але шляхом відновлення старої бронетехніки у неї з’явилося близько 1140 танків, щоби поповнити втрати 2023 року.

Восени російське військове командування наказало відновити виробництво на Омському заводі транспортного машинобудування, де збирають Т-80. Але, за словами експертів, запустити серійне виробництво не вдалося.

Так само малоймовірно, що Росія зможе забезпечити свою армію більш сучасною технікою, такою як танк Т-14 “Армата”.

Copy Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Головне за день

НІБУЛОН розпочинає масштабну модернізацію елеваторів

Масштабна модернізація, запланована елеваторним напрямом компанії «НІБУЛОН» торік, підійшла до стадії реалізації. Як говориться у повідомленні компанії у Facebook, зміни торкнуться всієї мережі в...
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини