Найкращі смартфони березня: рейтинг від експертів

Час читання: < 1 хв.Редакція порталу iTechua.com склала добірку найкращих смартфонів, представлених у березні 2025 року. У рейтингу зібрані моделі, що поєднують передові...
ГоловнаСвітВирвалась у світові лідери: Україна суттєво наростила виробництво артилерійської зброї, — Forbes

Вирвалась у світові лідери: Україна суттєво наростила виробництво артилерійської зброї, — Forbes

Воєнний фокус Російсько-українська війна Вирвалась у світові лідери: Україна суттєво наростила виробництво артилерійської зброї, — Forbes

Постріл з САУ "Богдана"
Фото: 57 ОМПБр | Постріл з САУ "Богдана" (ілюстративне фото)

У виробництві САУ Україна обігнала Францію, Німеччину та Велику Британію разом узятих та зрівнялась за цим показником з РФ.

Related video

За час повномасштабного вторгнення російських військ Україна змогла стати одним зі світових лідерів у виробництві не лише дронів, а й самохідних артилерійських установок, значно наростивши їх випуск. Про це пише Forbes.

Так, виконавчий директор Ради з питань оборонної промисловості Ігор Федірко зазначив, що Україна має можливість виробляти 40 самохідних гаубиць "Богдана" на місяць.

"Це вражаюча цифра, якщо брати до уваги виробничі потужності інших країн", — йдеться у матеріалі.

Зокрема, Росія також виробляє 40 гаубиць на місяць; Франція виробляє 8 гармат Caesar на місяць; Німеччина може виробляти лише 5-6 своїх гаубиць Panzerhaubitze 2000 на рік; британсько-американська BAE Systems виробляє 4 гаубиці на місяць.

"У поєднанні з досягненнями в інших сферах оборони зростаючий арсенал гаубиць України підвищує її здатність витримувати та адаптуватися до дуже невизначеного поля бою", — підкреслили журналісти.

Вони пояснили, що наразі дві третини російських бойових втрат припадає на удари українських дронів, проте це може бути наслідком нестачі артилерії та боєприпасів у ЗСУ.

"Здатність використовувати велику кількість артилерії є вирішальним фактором на сучасному полі бою. І Росія, і Україна удосконалили інтеграцію артилерії та безпілотників для досягнення максимальної ефективності", — наголосили автори матеріалу.

Насамкінець зазначається, що артилерія має кілька переваг порівняно з ударними дронами:

  • артилерійські снаряди дешевші, ніж більшість безпілотних літальних апаратів;
  • артилерія потужніша та не вразлива до радіоперешкод;
  • дрони можуть завдавати точкових ударів по важливих об’єктах і техніці, проте саме вогонь артилерії є вирішальним у боротьбі з ворожою піхотою.

Нагадаємо, у березня ЗСУ вразили три північнокорейські САУ "Коксан".

Фокус також писав про те, що САУ "Богдана" стала флагманом української артилерії.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини