ГоловнаЕкономікаНа Рівненщині завершили сівбу ранніх зернових

На Рівненщині завершили сівбу ранніх зернових

Сільгоспвиробники Рівненщини станом на кінець квітня вже засіяли половину запланованих площ ярих культур.

Про це повідомив начальник Рівненської обласної військової адміністрації Олександр Коваль.

Загальна площа посівів становить 244 тис. га.

«Завершили сіяти ячмінь, овес, яру пшеницю, горох та цукрові буряки», — додав Олександр Коваль.

Продовують сіяти такі культури:

  • соняшник — 82% від прогнозу;
  • кукурудза на зерно — 44%;
  • соя — 29%.

«Також сільгоспвиробники здійснють посадку картоплі (виконано 51% плану) та овочевих культур (52%)», — резюмував очільник області.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини