ГоловнаКиївУ Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до...

У Києві через аварію зникло світло у двох районах, відновити мають до 16 години – ДТЕК

Енергетики відновлюють світло у Дніпровському та Дарницькому районах Києва після аварії, повідомили в енергокомпанії ДТЕК у понеділок, пише УНН.

Дніпровський та Дарницький райони Києва: енергетики відновлюють світло після аварії. Електропостачання має повернутись в домівки до 16:00

– повідомили у ДТЕК.

У шести областях України частково відсутнє електропостачання через обстріли – Міненерго22.06.26, 10:20 • 3094 перегляди

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини