ГоловнаКиївУ Києві затримали чоловіка, який зберігав наркотики на суму у понад 3...

У Києві затримали чоловіка, який зберігав наркотики на суму у понад 3 млн гривень

Правоохоронці затримали у Києві чоловіка, який замовив кокаїн у банці з-під дитячого харчування через поштомат, а вдома зберігав випічку з наркотиками. У нього вилучили наркотичні речовини на суму у понад 3 млн гривень, повідомляє УНН з посиланням на Київську міську прокуратуру.

Деталі

За даними слідства, 35-річний чоловік придбав кокаїн для того, щоб налагодити його роздрібний збут.

У банці йому переслали два брикети кокаїну загальною вагою 315 г. За цінами "чорного ринку" вартість одного грама цього наркотичного засобу становить близько 250 доларів США

– повідомили в прокуратурі.

Загальна вартість вилученого кокаїну складає майже 79 тисяч доларів США. Також у квартирі затриманого виявили і вилучили пакунки з мефедроном, Альфа-PVP, каннабіс, МДМА, ЛСД, готові до збуту желейні цукерки, кекси та печиво з вмістом заборонених речовин.

Затриманому повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів в особливо великих розмірах з метою збуту (ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо

Нещодавно правоохоронці викрили та припинили діяльність організованої групи з семи осіб, яка налагодила схему збуту наркотичних засобів у Києві і Київській області. Крім того, наркотики збувались і у Київському слідчому ізоляторі.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини