ГоловнаКиївЛось забрів у під'їзд багатоповерхівки у Києві - його повернули до лісу

Лось забрів у під'їзд багатоповерхівки у Києві – його повернули до лісу

У Києві лось забрів у під'їзд багатоповерхівки, його знайшли там після повідомлень про дику тварина на вулицях міста від киян і повернули до лісу. Як це було, повідомив і показав на відео перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький у п'ятницю у соцмережах, пише УНН.

Деталі

"Лось у підʼїзді. І це не жарт", – написав Білошицький.

"Київ, Святошинський район. Лінію 112 обривають місцеві з повідомленням про лося, який гуляє містом. Приїхали, шукали, а він… у підʼїзді багатоповерхівки стоїть собі, заховався. Не пояснив причини своїх дій", – вказав він.

За словами Білошицького, разом з фахівцями та небайдужими патрульні безпечно повернули тварину до лісу.

Лось потрапив у болото на Рівненщині: тварину врятували та доправили до Львова01.10.25, 22:35 • 4153 перегляди

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини