ГоловнаКиївМер Києва привітав зі святом працівників місцевого самоврядування

Мер Києва привітав зі святом працівників місцевого самоврядування

Сьогодні — День місцевого самоврядування. Державне свято встановлене у 2000 році.

Мер столиці Віталій Кличко на початку засідання Київради привітав працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом.

«Хочу привітати всіх з Днем місцевого самоврядування, який відзначаємо сьогодні. Реформа з децентралізації влади була однією з найуспішніших в Україні. Але сьогодні, на жаль, бачимо тривожні процеси, спрямовані на централізацію влади. Ми з вами не повинні допустити згортання демократичних перетворень. Місцеве самоврядування — основа демократії. Громади не повинні бути позбавлені права обирати владу, права впливати на рішення, які вона ухвалює. Якщо ми йдемо в Європу, будуємо демократичну державу, — то повинні дотримуватися демократичних принципів!» — наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, мер столиці повідомив, що на сьогоднішній сесії Київрада має виділити 10 млн грн на цей рік і 50 млн на наступний — на виплати киянам, які мобілізуються до лав ЗСУ.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини