ГоловнаКиївКличко показав, як у столиці запалюють Ханукальні вогні

Кличко показав, як у столиці запалюють Ханукальні вогні

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у публічній церемонії запалювання свічок на Ханукальній Менорі.

Її традиційно встановленій на Майдані Незалежності. До речі, це найбільша Менора в Європі.

У церемонії взяли участь раввини, посли Ізраїлю, Аргентини, тимчасово повірений у справах посольства США в Україні, представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій.

«У 5 день Хануки на Менорі в Києві запалили 5 свічок. Як символ свободи, перемоги добра над злом і незламності єврейського та українського народів», — написав Кличко у своєму Телеграм-каналі.

7 грудня мер Києва привітав єврейську громаду зі святом Хануки

Нагадаємо. Днями у столичній мерії відбувся традиційний прийом іноземних послів перед Різдвом

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини