ГоловнаКиївУ столиці знову випав сніг: на дорогах столиці працюють понад 400 одиниць...

У столиці знову випав сніг: на дорогах столиці працюють понад 400 одиниць техніки

Мокрий сніг, що продовжує падати в Києві, прибирають 303 одиниці техніки Київавтодору та 103 спецмашини керуючих компаній.

З ночі вулиці міста розчищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами дороги, мости, спуски та підйоми. Вузькі тротуари, сходи, пішохідні переходи та зупинки громадського транспорту прибирають 213 працівників Київавтодору у складі 30 бригад із ручного прибирання.

Доріжки в парках, скверах і зелених зонах очищують від снігу 667 працівників та 60 одиниць техніки «зеленбудів». У дворах і прибудинкових територіях прибирають сніг 3056 працівників керуючих компаній.

Прибирання снігу в столиці

Водіїв закликають не паркуватися обабіч вулиць і доріг, аби не заважати працювати спецтехніці.

Протягом дня, 14 грудня, синоптики прогнозують у столиці мокрий сніг і дощ, на дорогах подекуди ожеледиця. Стовпчики термометрів покажуть від 0 до 2 градусів тепла.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини