Екстрені служби їдуть у Дарницький район в приватний сектор.
Київський міський голова повідомив про ще один будинок, який постраждав внаслідок атаки російськими шахедами.
«Повідомлення про падіння уламків БПЛА на приватний житловий будинок у Дарницькому районі. Служби прямують на місце», — розповів Віталій Кличко.
Згодом він доповнив інформацію:
«У Дарницькому районі, де впали уламки БПЛА, горить недобудований приватний будинок. Працюють пожежно-рятувальні служби. Інформації про постраждалих наразі немає».
За його словами одну постраждалу людину медики госпіталізували в Соломʼянському районі.
Згодом Кличко додав:
«Ще одному постраждалому мешканцю будинку в Соломʼянському районі медики надали допомогу на місці. До цього, нагадаю, одного чоловіка госпіталізували».
МВС також повідомило подробиці:
«Київ під обстрілом рф. Уламками пошкоджено 26 поверх будинку в Солом’янському районі, внаслідок чого виникла пожежа. Інформація про постраждалих уточнюється».
Тимчасом КМВА публікує фото зруйнованого житла. Й розповідає, що попередньо на Солом’янці, є руйнація між 24 і 25 поверхами.
В Голосіївському районі, в багатоповерхівці потрапляння уламка. Потерпілих немає.
Очільник Дарницького району Микола Калашник показав недобуд, який пошкодили уламки збитого дрона.
«Працюють вогнеборці, слідчо-оперативна група, чергує карета швидкої медичної допомоги. Двоповерховий будинок, що був недобудований, тут, на щастя, нікого не було. Триває ліквідація вогню. Поруч у житлових будинках повилітали вікна від вибухової хвилі, уламки пошкодили фасадні частини, огорожі», — розповів він з місця події.
Недобудований приватний будинок у Дарницькому районі після падіння уламків.
У будинку на Дарниці ніхто не постраждав.
Омбудсмен Дмитро Лубінець поширив фото КМВА і прокоментував атаку рф за «два дні до Святвечора»:
«Росія повинна відповісти за кожне руйнування та навіть подряпину на тілах українців!».
Квартира у багатоповерхівці в Києві після атаки дронами рф. Фото: КМВА
За пів години до опівночі рф атакувала Київ шахедами. Фото: КМВА
Пожежа на 26 поверсі у будинку, який пошкоджений російським безпілотником у Солом’янському районі Києва. Фото: КМВА
Поліція розповіла про вибиті вікна в кількох квартирах та пошкоджений фасад будинку. На місці працюють профільні служби.
«Наголошуємо: не викладайте фото та відеозвернення роботи ППО та наслідків обстрілів!» — нагадують правоохоронці.
Нагадаємо, що о 23:55 — з’явилась інформація від мера про влучання на Солом’янці.
«Влучання в житловий будинок у Соломʼянському районі. Палає на верхніх поверхах. Екстренні служби на місці», — пише в телеграм-каналі Кличко.
Дотримуємось інформаційної гігієни: не фотографуємо роботу ППО.

Інформація відстежується і доповнюється.
Читайте також:
«Вибухи у Києві: мер повідомив про влучання у багатоповерхівку на Солом’янці».