ГоловнаКиївМер Києва розповів, що відбуватиметься з «Київміськбудом»

Мер Києва розповів, що відбуватиметься з «Київміськбудом»

Ключове завдання оновлення «Київміськбуду», щоб інтереси інвесторів були дотримані.

Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у своєму телеграм-каналі, що доручив сформувати у стислі терміни новий склад наглядової ради та правління ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

За його словами, це необхідно, щоб стабілізувати роботу підприємства.

Віталій Кличко, Київський міський голова. Фото: Борис Корпусенко

Оновлені структури мають невідкладно, як тільки будуть обрані чи призначені, розробити стратегічний план стабілізації фінансово-економічного стану підприємства та його подальшої діяльності.

Мер зробив акцент на тому, що нова команда керівництва «Київміськбуду» має налагодити ефективну комунікацію і подальшу роботу з інвесторами.

«Бо ключове завдання — щоб інтереси інвесторів були дотримані, і оновлене підприємство виконало свої зобов’язання перед ними», — наголосив Кличко.

Видання «Вечірній Київ» повідомляло, що 20 грудня Наглядова рада «Київміськбуду» звільнила президента компанії. Перед тим на період перевірки президент Київміськбуду, за рішенням наглядової ради був відсторонений від виконання обов’язків.

У компанії також створили комісію з внутрішнього фінансового аудиту, для перевірки фінансово-господарської діяльності залучили також три незалежні аудиторські компанії. До того ж Київрада створила свою контрольну групу з 16 депутатів різних фракцій.

Результати перевірки були оприлюднені на брифінгу.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини