ГоловнаКиївДо кінця року на Київщині відкриють два мости, пошкоджені під час бойових...

До кінця року на Київщині відкриють два мости, пошкоджені під час бойових дій

В області тривають процеси відновлення об‘єктів, що постраждали під час повномасштабного вторгнення.

На Київщині вже відновили повністю та частково із забезпеченням життєдіяльності понад 15 тисяч об’єктів. Про це під час онлайнбрифінгу повідомив голова Київської ОДА Руслан Кравченко.

Голова Кихвської ОДА Руслан Кравченко. Фото: фб-сторінка Руслана Кравченка

«Продовжуємо відновлювати й мости. До кінця року плануємо ввести в експлуатацію два мости, що були пошкоджені під час бойових дій», — зазначив він.

В експлуатацію введуть два мости. Фото: скрін з відео Руслана Кравченка

Зокрема, на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на ділянках Перемога — Баришівка та Корніївка — Недра — Згурівка — Березань.

За словами Руслана Кравченка, вся відбудова має бути прозорою. Разом з Центром дослідження фіскальної політики запустили дашборд відновлення

Це інтерактивна мапа, яка дозволяє відстежувати видатки на відновлення Київщини. Йдеться про фінансування відбудови пошкоджених об’єктів на всіх адміністративних рівнях.

Нагадаємо, на Київщині в рамках програми «єВідновлення» погодили майже 800 млн грн компенсації на ремонт пошкодженого житла.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини