ГоловнаКиївЗа добу українські воїни знищили два ворожих літаки

За добу українські воїни знищили два ворожих літаки

Загалом за минулий тиждень ЗСУ збили пʼять російських винищувачів.

У неділю, 25 грудня, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил знищили два ворожих літаки: один Су-34 — на Донеччині та один Су-30СМ — над акваторією Чорного моря.

Нагадаємо, що вчора увечорі командувач Повітряних сил Микола Олещук зазначав, що ЗСУ знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Маріупольському напрямку.

«Підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром — не повернувся. «Вечного полета, братья!» — йшлося в його повідомленні в телеграм.

Микола Олещук також додав, що на одеському напрямку також була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі. Однак тоді бійці Повітряних сил ще не могли підтвердити знищення ворожої авіації.

Як писав «Вечірній Київ», напередодні ЗСУ знищили три російських винищувачів Су-34. Цілі були уражені на Півдні.

Головне за день

Після атак без світла залишилася майже половина окупованого Криму

На тимчасово окупованому Кримському півострові без електропостачання залишилася приблизно половина території. Про це заявив призначений рф радник так званого "глави" Криму олег крючков, повідомляють...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини