ГоловнаКиївУ Гідропарку отруїли кількох собак

У Гідропарку отруїли кількох собак

У Києві на території Гідропарку отруїли чотирьох собак.

Про це розповів директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко.

«Ці собаки близько року тут жили, їх годували люди, що займаються на тренажерах. Через отруту загинуло одразу чотири собаки — Барік, Блек, Дік і Рижий. Вцілів лише п’ятий собака», — повідомив Борейко.

Еколог зазначив, що в Україні вбивство собак у населених пунктах карається як кримінальний злочин. Проте правозастосовна практика, на жаль, дуже слабка. Тож живодери і йдуть на злочини, отруюючи собак.

До слова, це не перший випадок отруєння собак у Гідропарку. Останні роки вже було кілька подібних ситуацій. Слідчі Дніпровського управління поліції відкривали кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини