ГоловнаКиївЧерез похолодання 38 аварійних бригад «Київтеплоенерго» працюватимуть в посиленому режимі

Через похолодання 38 аварійних бригад «Київтеплоенерго» працюватимуть в посиленому режимі

У посиленому режимі працюватиме і персонал підприємства, щоб вчасно ліквідувати аварії на тепломережах.

За прогнозами Укргідрометцентру вже з 6 січня до Києва йде суттєве похолодання, а на початку наступного тижня температура впаде до — 13… — 18 градусів Цельсія.

У зв’язку цим Київтеплоенерго перебудовує роботу так, щоб у разі виявлення пошкоджень бути готовим оперативно розпочати ремонтні роботи. Бригади мають відновити подачу теплоносія у максимально стислі терміни.

У посилений режим чергування також перевели й оперативний персонал теплоелектроцентралей, котелень та диспетчерів. Їх завдання — максимально швидко реагувати на виникнення можливих аварійних ситуацій.

Обладнання теплоджерел столиці також пройшло додаткову перевірку для роботи в умовах підвищених навантажень.

У морози за затвердженим графіком відбуватиметься поступове збільшення температури теплоносія від київських ТЕЦ та задіяних в опалювальному сезоні котелень.

Це забезпечить комфортну температуру у квартирах киян.

До слова «Київводоканал» з представниками ПЦУ сьогодні, у надвечір’я Богоявлення, освятив воду. За традицією щороку у Київводоканалі запрошують священнослужителів для освячення води на водопровідних об’єктах столиці.

Сьогодні на водопровідних станціях міста настоятель храмів Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала Тепла Софія) та Первоверховних апостолів Петра і Павла протоієрей Петро Ландвитович здійснив чин великого водосвяття.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини