ГоловнаУкраїнаШмигаль про реформу уряду: Хочемо скоротити кількість міністерств на третину

Шмигаль про реформу уряду: Хочемо скоротити кількість міністерств на третину

Шмигаль про реформу уряду: Хочемо скоротити кількість міністерств на третину

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що в рамках реформи уряду планують скоротити кількість міністерств на третину.

"Ведемо роботу щодо зміни формату уряду. Зокрема, скорочення кількості міністерств. Хочемо скоротити кількість міністерств на третину, скоротити кількість державних службовців", – сказав Шмигаль на пресконференції в Києві в понеділок.

Прем'єр також зазначив, що влада працює над створенням сильного Центру уряду, де будуть зосереджені допоміжні, адміністративні функції.

"Міністерства повинні мати невелику кількість дуже хороших спеціалістів, які формуватимуть державну політику, а Центр уряду надаватиме юридичну підтримку в кадровій, бухгалтерсько-фінансовій сфері. Також Центр уряду має швидко готувати документи для того чи іншого міністерства", – додав він.

Як повідомлялося, міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов допускає запуск Центру уряду до 2025 року.

Головне за день

Навроцький повторює шлях Орбана, це закінчиться погано – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський прокоментував дії польського політика Кароля Навроцького, заявивши, що його поведінка нагадує політику угорського прем’єра Віктора Орбана. За словами глави держави,...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини