Правоохоронці ліквідували наркокартель, учасники якого нелегально виготовляли та продавали психотропи. Про це повідомив очільник МВС Ігор Клименко.
Як зазначив Клименко, у 20 регіонах країни відбулося понад 230 обшуків, у ході яких було затримано більш як 60 зловмисників.
Дохід зловмисників сягав понад 350 млн грн на місяць фото: Telegram/Ігор Клименко
Також ліквідовано 19 нарколабораторій, які щомісяця виробляли майже тонну амфетаміну та Альфа-PVP.
За словами міністра, дохід зловмисників сягав понад 350 млн грн на місяць.
У 20 регіонах країни відбулося понад 230 обшуків фото: Telegram/Ігор Клименко
Нагадаємо, в одному з сіл Могилів-Подільського району місцевий мешканець облаштував нарколабораторію з масштабного виготовлення амфетаміну та канабісу, вирощував елітні сорти коноплі, а також налагодив виробництво псилоцибінових грибів.
Як повідомлялося, на столичній Оболоні поліцейські затримали наркозбувача з 12-кілограмовою партією психотропів й вартістю понад 6 млн грн.
До слова, одеські поліцейські виявили ділянку із сотнями тисяч насаджень кущів конопель. Плантація була на ділянці за кілька кілометрів від державного кордону з Молдовою, і розмір її дорівнював 10 футбольним полям.
Читайте також:
- Дешевше за пиво. Експерт назвав ціну наркотиків, на які «підсідають» підлітки
- Столичні митники знайшли у пакунках з Таїланду 11 кг наркотиків (фото)
- Підліткова наркоманія: психолог розказав, чому лікувати треба не лише дітей, а й батьків