ГоловнаУкраїнаОбстріл Нікопольщини: росіяни пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю

Обстріл Нікопольщини: росіяни пошкодили інфраструктуру та адмінбудівлю

З вечора 24 жовтня та до ранку 25 жовтня ворог не припиняв атакувати Нікопольщину. Обстрілював з важкої артилерії та «Граду». Вдарив дронами-камікадзе. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Потерпали Нікополь та Марганецька громада. Виникло два займання. Пошкоджені інфраструктура та адмінбудівля. Понівечені два автобуси. Люди вціліли», – йдеться в повідомленні

Сергій Лисак показав наслідки обстрілу на Дніпропетровщині фото: Сергій Лисак, Facebook

Гучно було та у Синельниківському районі. Там також сталося займання. Люди не постраждали.

У результаті обстрілів люди не постраждали фото: Сергій Лисак, Facebook

За уточненою інформацією через вчорашні обстріли у Червоногригорівській громаді пошкоджено заправну станцію.

Нагадаємо, російські війська за добу здійснили 326 обстрілів по 15 населених пунктах Запорізької області. Війська РФ здійснили 20 авіаційних ударів по Малих Щербаках, Залізничному, Малій Токмачці, Левадному, Новогригорівці та Червоній Криниці.

Читайте також:

  • Росія у 350 разів збільшила обстріли Харківщини КАБами у порівнянні з минулим роком
  • На Донеччині окупанти зруйнували офіс Червоного Хреста (фото)

Головне за день

Європейські профспілки вимагають оплачувані перерви для пиття води

Європейська конфедерація профспілок закликала Європейську комісію запровадити для працівників право на обов’язкові перерви через спеку без втрати заробітної плати. Йдеться про так звані hydration...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини