На Подолі відбудеться «Грудневий шук»

На Житньому ринку влаштують благодійну «барахолку». 10 грудня на Житньому ринку відбудеться велика барахолка, що займатиме два поверхи. Організатори заходу пропонують киянам придивитися...
ГоловнаЕкономіка"Метінвест" виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов'язання

“Метінвест” виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов’язання

"Метінвест" виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов'язання

Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи компаній, виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати свої боргові зобов'язання, зокрема перед власниками євробондів, незважаючи на війну в Україні.

"Можемо підтвердити, що виплата за купоном була проведена вчасно і згідно з графіком (17 листопада). Група "Метінвест" продовжує дотримуватися стратегії виконання зобов'язань перед кредиторами щодо обслуговування кредитного портфеля", – повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник пресслужби групи "Метінвест" Андрій Бурлаков у відповідь на відповідний запит.

Як повідомлялося, Metinvest B.V. у квітні 2023 року повідомив про фінальні виплати за зобов'язаннями за облігаціями з терміном погашення у 2023 році у встановлений термін і в повному обсязі, незважаючи на значний вплив війни в Україні на бізнес групи.

Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков тоді зазначив, що погашення "Метінвестом" облігацій 2023 року є значним досягненням в умовах війни, і важливою подією серед корпоративних емітентів, які пов'язані з Україною.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Його підприємства розташовані в Україні – в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, а також у країнах Європейського Союзу, Великій Британії та США.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують ним.

ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

Головне за день

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини