ГоловнаЕкономіка"Метінвест" виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов'язання

“Метінвест” виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов’язання

"Метінвест" виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати боргові зобов'язання

Metinvest B.V. (Нідерланди), материнська компанія міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи компаній, виплатив черговий купон за єврооблігаціями-2029 і продовжує виконувати свої боргові зобов'язання, зокрема перед власниками євробондів, незважаючи на війну в Україні.

"Можемо підтвердити, що виплата за купоном була проведена вчасно і згідно з графіком (17 листопада). Група "Метінвест" продовжує дотримуватися стратегії виконання зобов'язань перед кредиторами щодо обслуговування кредитного портфеля", – повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" керівник пресслужби групи "Метінвест" Андрій Бурлаков у відповідь на відповідний запит.

Як повідомлялося, Metinvest B.V. у квітні 2023 року повідомив про фінальні виплати за зобов'язаннями за облігаціями з терміном погашення у 2023 році у встановлений термін і в повному обсязі, незважаючи на значний вплив війни в Україні на бізнес групи.

Генеральний директор "Метінвесту" Юрій Риженков тоді зазначив, що погашення "Метінвестом" облігацій 2023 року є значним досягненням в умовах війни, і важливою подією серед корпоративних емітентів, які пов'язані з Україною.

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних і металургійних підприємств. Його підприємства розташовані в Україні – в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, а також у країнах Європейського Союзу, Великій Британії та США.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) і "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно керують ним.

ТОВ "Метінвест Холдинг" – керуюча компанія групи "Метінвест".

Головне за день

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини