На столичному вокзалі збільшили кількість вагонів. Про це повідомляє Укрзалізниця.
Фахівці залізничної компанії продовжують розвивати залізничне сполучення Києва з іншими українськими містами.
Напрямок мандрівки: куди вирушить оновлений потяг
Невдовзі на столичному вокзалі вперше в дорогу запустять потяг із новими вагонами. Пасажири зможуть вирушити у мандрівку в такому напрямку:
"До Ужгорода з Дніпра та Києва — у нових вагонах українського виробництва!", – повідомляє Укрзалізниця
Більше місць для пасажирів
Головна перевага новинки на залізниці – більша кількість місць для пасажирів. Потяг сполученням "Київ – Дніпро" курсуватиме з шістьма новими вагонами:
"Враховуючи вагони, отримані місяцем раніше, сьогодні на напрямку Київ – Ужгород- Дніпро курсують уже шість нових вагонів!", – повідомляє Укрзалізниця.

Ще не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді долучайтесь, щоб бути в курсі усіх актуальних, важливих та перевірених новин Києва, Київської області та України.

Комфорт і безпека – головне
Оновлені вагони мають декілька зручностей, які створять комфортні і безпечні умови для поїздки:
- Вагони обладнані акумуляторними батареями підвищеної місткості, завдяки яким кондиціонери працюють навіть під час тривалих стоянок у спеку.
- У купе є розетки, столики для пасажирів верхніх полиць, кнопки виклику провідника та сучасне освітлення.
- Вбиральні облаштовані сповивальними столиками й дитячими сидіннями.
Загалом від початку року Укрзалізниця отримала вже 18 нових пасажирських вагонів. За словами працівників, це важлива необхідність в умовах високого попиту на перевезення та дефіциту рухомого складу. Тому спільними зусиллями вони продовжують оновлювати українську залізницю і створювати вигідні умови перевезення пасажирів.
Джерело: 44.ua