ГоловнаКиївКомунальники у Києві прибирають тисячі покинутих ялинок

Комунальники у Києві прибирають тисячі покинутих ялинок

Наразі працівники районних зеленбудів збирають та вивозять у місця переробки не продані сосни та ялини з передноворічних базарів.

По всьому місту зеленбудівці прибирають за продавцями сосни та ялинки. Тисячі нерозпроданих дерев були зрубані марно.

З 4 січня у Києві запрацюють 44 пункти прийому новорічних дерев. Подаруйте ялинці «друге» життя — здайте на екологічну утилізацію. Усі адреси та локації — на сайті КО «Київзеленбуд». Обирайте ближчу до вашого будинку.

Пункти прийому працюватимуть до кінця січня.

Адресу та локацію найближчого до вас пункту можна переглянути на мапі КО «Київзеленбуд»: https://kyivzelenbud.com/…/utylizatsiya-novorichnyh…/

Важливо, щоб новорічні дерева, які ви принесете були без залишків декорацій. Адже потім вічнозелені рослини перероблятимуть на спеціальному механізмі — для подальшого утримання зелених зон міста. Щепами хвойних покривають лунки вічнозелених рослин у парках, скверах та на бульварах. Це, своєю чергою, дозволяє захистити ґрунт від промерзання взимку. В теплу пору року — вберегти від пересихання і перегріву.

Нагадаємо. З пунктів збору ялинки та сосни потрапляють на екологічну утилізацію. Там їх подрібнюють на щепу і потім використовують для мульчування лунок молодих дерев. Це робиться для збереження вологи влітку і захисту від перемерзання коренів рослин у холодну пору року.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини