ГоловнаКиївНа Київщині енергетики переходять в посилений режим роботи

На Київщині енергетики переходять в посилений режим роботи

Відзавтра очікується різке похолодання.

За прогнозами синоптиків впродовж наступних днів, з 7 по 9 січня, в Київській області очікується погіршення погоди.

Через це енергетики ДТЕКу переходять в посилений режим роботи та готуються максимально швидко ліквідовувати наслідки аварій, в разі їх виникнення.

Як повідомляв «Вечірній Київ», з неділі, 7 січня, по всій території України очікується ускладнення погодних умов. Протягом трьох днів, до 9-го числа, температура вдень у більшості регіонів опуститься до -8…-12 градусів, а вночі до -17 градусів. На півночі буде холодніше: місцями до 18…22 градусів з позначкою «мінус».

Мешканцям центральних і західних областей також варто готуватися до снігу і мокрого снігу, а південної частини — снігу з дощем. Очікуються ожеледь, налипання мокрого снігу та сильний штормовий вітер.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини