ГоловнаКиївОблаштував теплицю для конопель у будинку: у Бортничах поліція викрила наркозбувача

Облаштував теплицю для конопель у будинку: у Бортничах поліція викрила наркозбувача

Правоохоронці викрили 39-річного мешканця Дарницького району, який вирощував наркотичні рослини.

Днями наряд патрульної поліції отримав повідомлення про вчинення крадіжки в одному з приватних будинків у столичних Бортничах.

Під час перевірки інформації, встановлення обставин та опитування можливих свідків та очевидців події поліцейські виявили, що сусід потерпілого у своєму будинку обладнав теплицю для вирощування рослини конопель.

На місці події правоохоронці встановили, що 39-річний місцевий мешканець в одній з кімнат будинку облаштував спеціальну теплицю де вирощував коноплі.

Її він обладнав спеціальним освітленням, штучним поливом, вентиляцією, датчиками температури та вологи. Рослини чоловік висадив у окремі горщики, а для їх швидкого росту підживлював різноманітними добривами.

Для документування правопорушення правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу Дарницького управління поліції.

Правоохоронці вилучили коноплі та обладнання, яке використовувалося для їх вирощування та направили все на проведення експертного дослідження, за результатами якого буде вирішуватися питання щодо оголошення порушнику про підозру.

За вказаним фактом відділом дізнання Дарницького управління поліції розпочато кримінальне провадження за статтею — незаконний посів або незаконне вирощування снотворного маку чи конопель.

У рамках проведення досудового слідства поліція перевіряє чоловіка на причетність до вчинення інших наркозлочинів.

Читайте також:

«Громадянин рф у Києві збував наркотики: його затримали».

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини