Вік постраждалих — від 60 до 92 років.
У Києві 2 січня до Олександрівської клінічної лікарні надійшло 10 пацієнтів. Один з них — у важкому стані, решта потерпілих мають середнього ступеня важкості. Про це розповів завідувач відділення політравми Олександрівської клінічної лікарні Євген Баценко, передає кореспондентка «Вечірнього Києва».
«До Олександрівської клінічної лікарні надійшло 10 пацієнтів. Стан пацієнтів середнього ступеня важкості. В одного пацієнта стан важкий. Пацієнт прооперований. Йому надали допомогу в повному обсязі, і його життю нічого не загрожує», — сказав лікар.
Євген Баценко. Фото: Даша Гришина
У більшості пацієнтів діагностували травми м’яких тканин. Пацієнт, який у важкому стані, отримав поранення грудної клітини та легені. Його одразу доставили до операційної, де надали допомогу. Нині його життю нічого не загрожує.
Вік постраждалих — від 60 до 92 років.
«Три пацієнти від госпіталізації відмовилися після надання медичної допомоги та будуть проходити амбулаторне лікування», — додав Євген Баценко.
Вранці 2 січня російські військові здійснили чергову ракетну атаку на столицю. У кількох районах Києва сталося загоряння у житлових і нежитлових будівлях.
Попередньо, через пожежу у багатоповерхівці в Солом’янському районі постраждали 49 людей, 43 із них — госпіталізували, дві людини загинули.
Зазначимо, що столиця надасть матеріальну допомогу киянам, чиє майно було пошкоджено внаслідок російських обстрілів.