ГоловнаКиївШколяр жартома «замінував» столичний навчальний заклад

Школяр жартома «замінував» столичний навчальний заклад

Хлопець повідомив телефоном, що заклав вибухівку у будівлі однієї зі шкіл у Дніпровському районі столиці.

Подія сталася у минулу п’ятницю, близько 14:00 години. На спецлінію 102 зателефонував хлопець та повідомив, що заклав вибухівку в одному з навчальних закладів.

На місце події виїжджала слідчо-оперативна група районного управління поліції, вибухотехнічна та кінологічна служби столичного главку, медики та рятувальники ДСНС.

Правоохоронці евакуювали понад 600 учнів і вчителів з навчального закладу та ретельно обстежили приміщення будівлі та прилеглої території. Жодних вибухонебезпечних речовин виявлено не було.

У ході оперативно-розшукових дій працівники кримінальної поліції та аналітики територіального управління поліції встановили особу, з телефону якої було здійснено дзвінок. Власником телефону виявився неповнолітній мешканець Дарницького району столиці. З’ясувалось, що його телефон взяв 15-річний однокласник та заради розваги зателефонував на 102 й повідомив про замінування школи.

Правоохоронці виявили неповнолітнього псевдомінера за місцем мешкання. Слідчим відділом Дніпровського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 259 Кримінального кодексу України — завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

До теми: У Деснянському районі Києва затримали псевдомінера «Епіцентру». Ним виявився 40-річний мешканець Деснянського району столиці, який з власного мобільного телефону здійснив хибне повідомлення про замінування.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини