ГоловнаКиївУ Дарницькому районі засяяла 10-метрова ялинка. ВІДЕО

У Дарницькому районі засяяла 10-метрова ялинка. ВІДЕО

Новорічну красуню встановили на площі біля Дарницької райдержадміністрації.

У День Святого Миколая на 10-метровій штучній ялинці, засяяли яскраві вогні. Головний атрибут Нового року придбали за позабюджетні кошти ще до повномасштабного вторгнення рф в Україну. Про це розповів керівник Дарницької РДА Микола Калашник.

«Також для дітлахів ми власними силами створили казкову локацію, де можна зробити світлини на згадку. Ця локація функціонуватиме з дотриманням режиму економії електроенергії планово до 10 січня», — розповів Калашник.

Він також зазначив, що масові заходи, ярмарки та розваги не проводитимуться з міркувань безпеки.

Нагадаємо, що у середу, 6 грудня, на Софійській площі відкрили головну ялинку країни. Новорічне дерево — штучне, заввишки 12 метрів. Її встановили та прикрасили за кошти меценатів. На відкриття ялинки прийшов мер Києва Віталій Кличко, який привітав киян з Днем Святого Миколая.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини