ГоловнаКиївУ Києві відкрили кінологічний центр для собак Укрзалізниці

У Києві відкрили кінологічний центр для собак Укрзалізниці

Наразі там виховують 13 службових собак різних порід.

У суботу, 16 грудня, в столиці відкрили сучасний кінологічний центр для чотирилапих «охоронців» залізничників.

Відкрив центр голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко та регулярний пасажир перевізника, партнер — американський бізнесмен Говард Баффетт.

Нині там вже виховують 13 службових собак різних порід.

«Відкриття кінологічного центру у Києві — це тільки початок! Ми плануємо відкрити такі центри в Одесі, Дніпрі, Харкові та Львові. У майбутньому 1000 чотирилапих охоронців будуть готові забезпечити безпеку наших клієнтів!» — написали в пресслужбі Укрзалізниці.

Як повідомляв раніше «Вечірній Київ», саме потягами Укрзалізниці розвезуть Вифлеємський вогонь миру по всій країні.

Головне за день

Зеленський порівняв Навроцького з Орбаном: це погано закінчиться

Зеленський розкрив мотиви польського президента Президент Польщі Кароль Навроцький веде внутрішню політичну боротьбу за рахунок розпалювання ненависті до українців та повторює помилкові кроки колишнього...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини