Європу охопила смертельна хвиля спеки “Омега”, температура б’є 80-річні рекорди

У деяких регіонах температура перевищила кліматичну норму майже на 18°C Європейські країни запроваджують надзвичайні заходи, а синоптики порівнюють нинішню ситуацію з однією з найтрагічніших...
ГоловнаКиївУ Києві викрили незаконну мережу гральних закладів

У Києві викрили незаконну мережу гральних закладів

Усі нелегальні казино облаштувала одна й та ж група осіб.

У Києві викрили мережу нелегальних гральних закладів, які працювали без жодних дозволів та ліцензій, уникали сплати податків та порушували комендантську годину. Про це повідомили у ТУ Бюро економічної безпеки у м. Києві.

За адресами діяльності підпільних казино провели п’ять обшуків. Детективи вилучили спеціалізоване обладнання, готівку та чорнову бухгалтерію. Зокрема понад 140 одиниць комп’ютерної техніки та більше сотні інших пристроїв, принтери для видачі чеків з кодами доступу до азартних ігор тощо.

Усі заклади організувала одна й та ж група осіб.

Обшук у нелегальному київському гральному закладі. Фото: ТУ БЕБ у м. Києві

Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської міської прокуратури.

Загалом протягом грудня детективи ТУ БЕБ у м. Києві провели 33 обшуки в приміщеннях, де діяли незаконні гральні заклади. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 10 мільйонів гривень.

Перед цим детективи Бюро економічної безпеки у Київській області викрили та припинили діяльність п’яти нелегальних гральних закладів. Вони займалися організацією та проведенням азартних ігор і лотерей у Фастові, Ірпені та Обухові.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини