Усі нелегальні казино облаштувала одна й та ж група осіб.
У Києві викрили мережу нелегальних гральних закладів, які працювали без жодних дозволів та ліцензій, уникали сплати податків та порушували комендантську годину. Про це повідомили у ТУ Бюро економічної безпеки у м. Києві.
За адресами діяльності підпільних казино провели п’ять обшуків. Детективи вилучили спеціалізоване обладнання, готівку та чорнову бухгалтерію. Зокрема понад 140 одиниць комп’ютерної техніки та більше сотні інших пристроїв, принтери для видачі чеків з кодами доступу до азартних ігор тощо.
Усі заклади організувала одна й та ж група осіб.
Обшук у нелегальному київському гральному закладі. Фото: ТУ БЕБ у м. Києві
Триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 203-2 КК України (зайняття гральним бізнесом). Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Київської міської прокуратури.
Загалом протягом грудня детективи ТУ БЕБ у м. Києві провели 33 обшуки в приміщеннях, де діяли незаконні гральні заклади. Орієнтовна вартість вилученого становить понад 10 мільйонів гривень.
Перед цим детективи Бюро економічної безпеки у Київській області викрили та припинили діяльність п’яти нелегальних гральних закладів. Вони займалися організацією та проведенням азартних ігор і лотерей у Фастові, Ірпені та Обухові.