ГоловнаКиївУкраїна повернула ще трьох українських дітей з окупації

Україна повернула ще трьох українських дітей з окупації

Наймолодшій дитині 12 років, найстаршій — 15 років.

Удень 16 грудня стало відомо, що Україні вдалось повернути з тимчасово окупованих територій ще трьох дітей. Зокрема, 15-річного брата та 12-річну сестру з Херсонщини.

«Вони вже поряд зі своєю мамою», — повідомив обудсмен Дмитро Лубінець.

Третій хлопчик, теж 12 років, вже знаходиться з батьками.

«Мама його забрала на території Грузії. Хлопець прагнув повернутися в Україну з рф до матері, після того, як його батько вивіз без дозволу», — додав Лубінець.

Раніше «Вечірній Київ» повідомляв про те, що в Україну повернули трьох дітей, вивезених окупантами. Батьки та діти зараз працюють з психологами, їм надають необхідну медичну допомогу.

Україна робить усе можливе, щоби повернути депортованих та визволити полонених.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини