ГоловнаКиївВ «Укренерго» розповіли про стан енергосистеми після ракетної атаки рф

В «Укренерго» розповіли про стан енергосистеми після ракетної атаки рф

Нині енергосистема працює збалансовано.

Масована російська ракетна атака 2 січня не завдала шкоди енергосистемі України, вона працює збалансовано. Про це розповів голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.

«Сьогоднішня атака, хоч і принесла нам деякі складнощі, не несла критичної загрози для енергосистеми. Тому не можемо сьогодні говорити про запровадження надзвичайного стану», — зазначив Володимир Кудрицький.

За його словами, енергосистема працює збалансовано. Зранку фахівці взялися за ліквідацію локальних наслідків «прильотів» по енергооб’єктах.

Зранку 2 січня через атаку ворога без світла залишилися мешканці Святошинського, Шевченківського, Оболонського та Подільського районів Києва. Також знеструмленими опинилися Бучанський, Фастівський, Броварський та Вишгородський райони Київщини.

В області масована атака російських окупантів призвела до пошкоджень повітряних ліній високої та середньої напруги.

Але до вечора у Києві повністю відновили електропостачання Енергетикам вдалося заживити приблизно 260 тисяч родин.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини