ГоловнаКиївВибухи у Києві: мер повідомив про влучання у багатоповерхівку на Солом’янці

Вибухи у Києві: мер повідомив про влучання у багатоповерхівку на Солом’янці

ЗМІ писали про шахеди, які прямували з різних напрямків на столичний регіон.

Сигнал «повітряна тривога» у Києві пролунав о 23:05. За пів години мешканці правого берега почули гучний вибух.

«У Києві працює ППО. Перебувайте в укриттях!» — звернуся до киян міський голова Віталій Кличко.

Віталій Кличко, Київський міський голова.

О 23:48 мер написав, що рятувальники прямують на виклик за повідомленням про влучання в житловий будинок у Голосіївському районі. Перевіряють інформацію.

О 23:55 — з’явилась інформація від мера про влучання на Солом’янці.

«Влучання в житловий будинок у Соломʼянському районі. Палає на верхніх поверхах. Екстренні служби на місці», — пише в телеграм-каналі Кличко.

Дотримуємось інформаційної гігієни: не фотографуємо роботу ППО.

Інформація відстежується і доповнюється.

Як відомо, 12 грудня рф атакувала Київ балістикою. Уламки ракети впали в Дарницькому районі. Постраждало 4 людей.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини