ГоловнаКиївВівчарка «Кейт» з Києва стала однією з кращих службових собак

Вівчарка «Кейт» з Києва стала однією з кращих службових собак

Нагородження провели у рамках всеукраїнського проєкту «Собака- герой».

25 грудня Національна поліція Києва повідомила про те, що відбулась церемонія нагородження кінологів зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки і оборони України.

Автором та керівником проєкту «Собаки-герої» була Тетяна Славінська — членкиня Спілки самаритян кінологів України.

Запрошені службові собаки неодноразово затримували правопорушників, були залучені до виявлення вибухонебезпечних предметів, охорони іноземних делегацій та реабілітації українських військових.

Нагороди для службових песиків. Фото: Поліція Києва

До списку нагороджених потрапила злагоджена команда — капітан поліції, заступник начальника кінологічного центру ГУНП у м. Києві Віталій Литвин разом із вірною вівчаркою «Кейт». Кінолог разом зі своєю напарницею служать у столичній поліції.

Від початку повномасштабного вторгнення Віталій Литвин разом з «Кейт» працювали на київському залізничному вокзалі, брали участь у санкціонованих обшуках та виїздах за повідомленнями про замінування.

У 2023 році команда у складі вибухотехнічних підрозділів Національної поліції України перебували на територіях Херсонської області, де приймали участь у роботах по розмінуванню деокупованих територій.

«Вечірній Київ» також розповідає про найтитулованішого песика України родом з Києва. Детальніше читайте у матеріалі.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини