ГоловнаКиївЗа добу українські воїни знищили два ворожих літаки

За добу українські воїни знищили два ворожих літаки

Загалом за минулий тиждень ЗСУ збили пʼять російських винищувачів.

У неділю, 25 грудня, зенітні ракетні підрозділи Повітряних Сил знищили два ворожих літаки: один Су-34 — на Донеччині та один Су-30СМ — над акваторією Чорного моря.

Нагадаємо, що вчора увечорі командувач Повітряних сил Микола Олещук зазначав, що ЗСУ знищили російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на Маріупольському напрямку.

«Підтверджено ураження нашим зенітним ракетним комплексом винищувача-бомбардувальника Су-34 на Маріупольському напрямку! На аеродром — не повернувся. «Вечного полета, братья!» — йшлося в його повідомленні в телеграм.

Микола Олещук також додав, що на одеському напрямку також була бойова робота по російському Су-30 у Чорному морі. Однак тоді бійці Повітряних сил ще не могли підтвердити знищення ворожої авіації.

Як писав «Вечірній Київ», напередодні ЗСУ знищили три російських винищувачів Су-34. Цілі були уражені на Півдні.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини