ГоловнаКиївЗа рік окупанти випустили по Києву 500 «шахедів» і понад 300 ракет

За рік окупанти випустили по Києву 500 «шахедів» і понад 300 ракет

З початку повномасштабної війни в столиці пролунало 939 сирен повітряної тривоги.

Тільки за 2023 рік окупанти здійснили 73 атаки на місто. Про це повідомив начальник КМВА, генерал-полковник Сергій Попко.

За його словами, під час повітряних атак на Київ у 2023 році, ворог застосував понад 800 засобів ураження. З них понад 50 балістичних та аеробалістичних ракет, більше ніж 260 крилатих ракет різних типів, а також майже 500 ударних БпЛА.

«Силами і засобами протиповітряної оборони було знищено приблизно 98% усіх повітряних цілей. Було пошкоджено десятки житлових та господарчих будівель. Але все знищене можна відбудувати і відновити. На жаль, внаслідок ударів рашистів, столиця втрачає найцінніше — людські життя», — сказав Попко.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення у Києві через війну загинули 69 людей, з них третина — минулої п’ятниці, 29 грудня. Поранення отримали 294 жителі столиці, з яких 146 у 2023 році.

«З початку повномасштабної війни в столиці пролунало 939 сирен повітряної тривоги. Загальна тривалість тривог склала майже 1097 години. Тобто, сумарно понад 45 днів. Півтора місяця безперервних сирен», — зазначив Попко.

У Києві 1 січня оголосили днем жалоби за загиблими внаслідок ракетної атаки на столицю 29 грудня. З-під завалів складського приміщення у Шевченківському районі дістали тіла 23 загиблих. Пошукові роботи ще тривають.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини