ГоловнаТехнологіїГлава Xiaomi Redmi покинув свій пост

Глава Xiaomi Redmi покинув свій пост

Ван Тенг Томас (Wang Teng Thomas), директор з продуктів Xiaomi, призначений новим генеральним менеджером бренду Redmi. Про це повідомив Лу Вейбінг (Lu Weibing), глава Xiaomi.

Лу Вейбінг, який раніше обіймав посаду генерального менеджера Redmi, перейшов на посаду президента Xiaomi не так давно, після того, як засновник компанії пішов в автомобільний підрозділ бренду.

Ван Тенг Томас – досвідчений керівник, який зіграв важливу роль у розробці багатьох популярних продуктів Xiaomi. Очікується, що під його керівництвом Redmi продовжить свій успішний шлях і стане ще більш популярним брендом.

Лу Вейбінг високо оцінив роботу колеги і висловив упевненість, що він стане чудовим лідером для команди Redmi.

Ван Тенг Томас зі свого боку подякував Лу Вейбінгу за довіру і пообіцяв зробити все можливе, щоб виправдати очікування користувачів компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Головне за день

Спека змусила штаб Єврокомісії вимкнути кондиціонери, але не для всіх

Чиновники назвали це "феодалізмом" Штаб-квартира Європейської комісії у Брюсселі в п'ятницю вимкнула систему кондиціонування. Рішення обурило співробітників, оскільки кабінети керівництва залишилися з охолодженням. Про...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини