Кабмін запровадив ідентифікаційний жетон для поліцейських

Кабінет міністрів запровадив для співробітників Національної поліції запровадив ідентифікаційний жетон. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, передає УНН.Днями Кабінет міністрів України підтримав...
ГоловнаТехнологіїІнсайдери: iPhone 17 отримає 3-нм чіпи, тоді як 2-нм техпроцес з’явиться лише...

Інсайдери: iPhone 17 отримає 3-нм чіпи, тоді як 2-нм техпроцес з’явиться лише у деяких версіях iPhone 18

Час читання: < 1 хв.

Лінійка iPhone 17, яка очікується наступного року, буде оснащена процесорами, виготовленими за вдосконаленою 3-нанометровою технологією N3P від TSMC. Однак, за даними аналітика Apple Мінг-Чі Куо, лише деякі моделі iPhone 18 у 2026 році перейдуть на нову 2-нанометрову технологію через високу вартість виробництва.

Реклама

Технології «3-нм» та «2-нм» вказують на покоління мікросхем, де зменшення цих показників дозволяє розміщувати більше транзисторів на одному чипі. Це підвищує продуктивність і енергоефективність пристроїв.

Apple вже перейшла на 3-нм чіпи для iPhone і Mac, використовуючи чіп A17 Pro в iPhone 15 Pro і серію M3 для Mac. У нових iPhone 16 використовують чіп A18, виготовлений за вдосконаленим 3-нм процесом, що робить його більш ефективним.

TSMC планує запустити 2-нм виробництво в кінці 2025 року, і Apple може стати першою компанією, яка отримає ці чіпи. Водночас TSMC активно розширює свої виробничі потужності.

Хоча 2-нм технологія обіцяє значні покращення, через високу вартість лише частина моделей iPhone 18 отримає новітні чіпи, тоді як інші продовжать використовувати вдосконалені 3-нм процесори.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини