ГоловнаТехнологіїНацрада анулювала ліцензію "Ми-Україна" в мережі МХ-7

Нацрада анулювала ліцензію “Ми-Україна” в мережі МХ-7

Нацрада анулювала ліцензію "Ми-Україна" в мережі МХ-7

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення повідомила про анулювання ліцензії ТОВ "Ми-Україна" (логотип "Ми-Україна") в державній загальнонаціональній багатоканальній комунікаційній мережі МХ-7.

Відповідне рішення регулятор ухвалив на засіданні 25 червня.

Зазначається, що таке рішення компанія пояснює комерційно непривабливими умовами надання послуг для потреб мовлення, а також низьким охопленням аудиторії мультиплексу МХ-7.

Серед іншого, під час засідання регулятор погодив реєстрацію 46 нових суб'єктів у сфері медіа, до яких увійшло 21 друковане медіа, 15 онлайн-медіа, 5 лінійних медіа, 5 нелінійних медіа та 1 провайдер аудіовізуальних сервісів.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини