ГоловнаТехнологіїПрезентація Samsung Galaxy S24 відбудеться 17 січня, витік про дату продажу

Презентація Samsung Galaxy S24 відбудеться 17 січня, витік про дату продажу

UPG

У лютому цього року на заході Galaxy Unpacked компанія Samsung представила свою нову серію Galaxy S23, а тепер, за чутками, скоро буде представлена ​​наступна флагманська серія – Galaxy S24. Як і попередник, ця серія також буде представлена ​​трьома моделями – Galaxy S24, Galaxy S24+ та Galaxy S24 Ultra. Раніше вже з’являлася інформація про майбутню серію.

Повідомлялося також, що Samsung випустить серію Galaxy S24 на місяць раніше ніж Galaxy S23, але підтвердження цьому не було. Як повідомляє The Elec, офіційний представник Samsung Electronics підтвердив, що довгоочікувану серію Galaxy S24 буде представлено 17 січня, а захід по її запуску пройде в Сан-Хосе, Каліфорнія, США.

Крім того, у доповіді повідомляється, що попередні замовлення на серію прийматимуться вже в день запуску, а покупці, які оформили попереднє замовлення, отримають пристрої з 26 по 30 січня. У той час як реальний продаж серії Galaxy S24 розпочнеться 30 січня. Досі компанія Samsung не робила жодних заяв на своїх сайтах у соціальних мережах щодо запуску цієї серії, тому нам потрібне офіційне підтвердження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Головне за день

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини