На Подолі відбудеться «Грудневий шук»

На Житньому ринку влаштують благодійну «барахолку». 10 грудня на Житньому ринку відбудеться велика барахолка, що займатиме два поверхи. Організатори заходу пропонують киянам придивитися...
ГоловнаТехнологіїЗареєстровано законопроєкт про єдину роумінгову зону з ЄС

Зареєстровано законопроєкт про єдину роумінгову зону з ЄС

UPG

Сьогодні у Верховній Раді України зареєстровано євроінтеграційний законопроєкт (№10265) щодо імплементації норм європейського законодавства з питань роумінгу. Повідомляє Комітет цифрової трансформації.

У разі прийняття законопроекту українське законодавство наблизиться до законодавства ЄС відповідно до переліку та умов, визначених Угодою про асоціацію. Це створить умови для отримання Україною режиму внутрішнього ринку ЄС для послуг роумінгу та ефективної інтеграції до Єдиного цифрового ринку ЄС шляхом приєднання до Єдиного роумінгового простору “Роумінг як вдома”.

Громадяни України зможуть користуватися своїми національними тарифами на мобільний зв’язок у країнах-членах ЄС і не сплачуватимуть додаткову плату за роумінг. Громадяни ЄС матимуть такі ж права під час відвідування України. Це сприятиме вільному пересуванню українців та громадян ЄС у межах спільного роумінгового простору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Головне за день

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини