ГоловнаУкраїнаДТЕК відновив електропостачання критичної інфраструктури Києва

ДТЕК відновив електропостачання критичної інфраструктури Києва

У Києві відновили електропостачання усім об’єктам критичної інфраструктури після масованої атаки Росії.

Про це повідомили в ДТЕК.

Енергетики зазначають, що ситуація з електропостачанням у столиці залишається складною. Тривають екстрені відключення, графіки та розподіл на групи наразі не діють. Найбільш проблемними залишаються частини Дніпровського та Деснянського районів, де ворог пошкодив об’єкти столичної генерації. Понад 44 тисячі осель досі залишаються без світла, ремонтні роботи тривають безперервно.

Внаслідок обстрілів 20 січня постраждали Бучанський і Броварський райони Київщини, було пошкоджено 15 об’єктів цивільної інфраструктури, загинув 50-річний чоловік. Зранку після атаки світло повернули для 162 тисяч осель, ще 173 тисячі родин тимчасово залишались без електропостачання. Без тепла лишились понад 5635 багатоповерхівок, а робота метро здійснювалася зі змінами через складну ситуацію з електрикою.

Запис ДТЕК відновив електропостачання критичної інфраструктури Києва спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.

Головне за день

У Росії перенесли День молоді після повідомлення про можливі ДРГ біля кордону

У прикордонному Печензькому окрузі Мурманської області Росії скасували святкові заходи до Дня молоді. Офіційною причиною перенесення місцева адміністрація назвала «несприятливі погодні умови». Втім, напередодні...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини