ГоловнаУкраїнаКількість постраждалих від вечірнього обстрілу Харкова зросла до 15

Кількість постраждалих від вечірнього обстрілу Харкова зросла до 15

Станом на 01:01, кількість постраждалих від вечірнього обстрілу Харкова зросла до 15 осіб. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«До 15 зросла кількість постраждалих від вечірнього обстрілу Харкова. У всіх, крім дітей, стан середній, у двох дітей та одного дорослого – легкий», – йдеться в повідомленні.

Мер додав, що вісім постраждалих госпіталізовані.

Наразі на місці подій працюють прокурори та слідчі та слідчі поліції з метою фіксації воєнних злочинів.

Нагадаємо, окупанти вдарили КАБами по Харкову: в ОВА розповіли про наслідки (оновлено).

Читайте також:

  • Окупанти обстріляли власні підрозділи у Вовчанську
  • Окупанти застосовують на Харківщині нові 3D-друковані міни (відео)
  • Окупанти обстріляли КАБами Харків: є влучання у трьох районах (оновлено)
  • Окупанти обстріляли Харків: влада повідомила про наслідки
  • Окупанти обстріляли Харків: одна з бомб впала біля медзакладу
  • Кількість постраждалих у Харкові зросла до восьми людей

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини