ГоловнаУкраїнаРосіяни вдарили по багатоповерхівці в Харкові

Росіяни вдарили по багатоповерхівці в Харкові

Ввечері, 2 жовтня, російські окупанти завдали ударів по Харкову керованими авіабомбами. За попередньою інформацією, постраждали Шевченківський та Київський райони міста. Про обстріл повідомив мер Харкова Ігор Терехов.

За його словами, є руйнування цивільної інфраструктури. Інформація про постраждалих уточнюється.

«У місті пролунали вибухи! Харків під атакою ворожих КАБів», – написав Терехов у своєму Telegram.

Згодом мер Харкова уточнив, удар одного з КАБів прийшовся по житловій багатоповерхівці.

Наразі немає точної інформації про масштаби руйнувань та кількість постраждалих. Рятувальні служби працюють на місцях обстрілів.

Нагадаємо, удар по Харківщині: влада повідомила про наслідки.

Читайте також:

  • Окупанти скинули керовану авіабомбу на Харків
  • Військовий повідомив, що є головною ціллю окупантів на Харківщині

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини