Удар ворога по Запоріжжю – постраждали літні жінка та чоловік

Удар ворога по Запоріжжю - постраждали літні жінка та чоловік<p>Вночі 22 червня ворог атакував приватне домоволодіння у Запоріжжі, виникла пожежа. Постраждали 67-річна жінка з...
ГоловнаУкраїнаВже другу добу енергетики намагаються нормалізувати ситуацію з електрикою після ракетних ударів,...

Вже другу добу енергетики намагаються нормалізувати ситуацію з електрикою після ракетних ударів, у Харкові особливо складно

Вже другу добу енергетики намагаються нормалізувати ситуацію з електрикою після ракетних ударів, у Харкові особливо складно

Президент України Володимир Зеленський подякував усім, хто вже другу добу намагається нормалізувати ситуацію з електрикою після ракетних ударів.

"Дякую всім, хто вже другу добу працює безперервно, щоб нормалізувати ситуацію після російських ударів у ніч на п'ятницю", – сказано в його телеграм-каналі в суботу ввечері.

За його словами, "робиться все, щоб кожне місто та кожна громада були з електрикою".

Зеленський зазначив, що особливо складні роботи ведуться у Харкові. "Але всі, хто задіяний, роблять максимум. Дякую!", – наголосив президент.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини