Для українців за кордоном запустили нову платформу “Додому”: як вона працює

Платформа допоможе сформувати персональний план повернення Цифрова платформа "Додому" для українців за кордоном, які розглядають повернення, запрацювала у тестовому режимі. Про це повідомляє РБК-Україна...
ГоловнаУкраїнаЗа добу комунальники відновили подачу тепла ще в майже 100 будинків –...

За добу комунальники відновили подачу тепла ще в майже 100 будинків – Кличко

На сьогоднішній вечір без теплопостачання залишаються 639 багатоповерхівок столиці. Від ранку комунальники відновили подачу тепла ще в майже 100 будинків.

Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«На сьогоднішній вечір без теплопостачання 639 багатоповерхівок столиці. Бригади комунальників та енергетиків роблять все, щоб подати теплоносій в будинки, які залишилися без тепла внаслідок масованих атак ворога на критичну інфраструктуру Києва», – написав Віталій Кличко.

Запис За добу комунальники відновили подачу тепла ще в майже 100 будинків – Кличко спершу опубліковано на НОВИЙ ФОРМАТ.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини