ГоловнаВійнаГУР знищило російський ЗРГК “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку

ГУР знищило російський ЗРГК “Панцир-С2” на Запорізькому напрямку

Департамент активних дій ГУР МО знищив російський ЗРГК "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку. Про це повідомляє пресслужба ГУР, передає УНН.

Деталі

Мінус "Панцир-С2" на Запорізькому напрямку. Окупанти намагалися сховати свій ЗРГК у підземному укритті, але безпілотники ДАД відпрацювали так, що техніка вигоріла вщент

– повідомили в ГУР.

На опублікованому відео видно ураження комплексу та подальшу пожежу.

Після удару окупанти почали бігати й метушитися біля місця влучання.

Нагадаємо

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) показало ефективну роботу по знищенню окупантів та їхньої техніки на Запорізькому напрямку.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини