Для українців за кордоном запустили нову платформу “Додому”: як вона працює

Платформа допоможе сформувати персональний план повернення Цифрова платформа "Додому" для українців за кордоном, які розглядають повернення, запрацювала у тестовому режимі. Про це повідомляє РБК-Україна...
ГоловнаСвітВід слова "зовсім". Уламок "Точки" або снаряд "Вільхи" не призвів би до...

Від слова “зовсім”. Уламок “Точки” або снаряд “Вільхи” не призвів би до таких руйнувань будинку у Бєлгороді

Думки Російсько-українська війна Від слова "зовсім". Уламок "Точки" або снаряд "Вільхи" не призвів би до таких руйнувань будинку у Бєлгороді

"Напрямок вибуху показує: або щось вибухнуло у будинку на нижніх поверхах/у підвалі. Або щось летіло з північного сходу і потрапило до будинку ззаду". Аналітик Олексій Копитько наочно розбирає, що призвело до руйнування багатоповерхівки у Бєлгороді.

Олексій Копитько Олексій Копитько Військовий та політичний аналітик

вибух у бєлгороді, удар по багатоповерхівці у бєлгороді, бєлгород точка у, бєлгород вільха, удар по бєлгороду пво, причини обвалення будинку у бєлгороді, бєлгород уламки ракети
Версію навмисного підриву будинку росіянами теж поки що виключити не можна

Related video

У мережі багато деталей, мало загальної картини. Трохи зберемо.

Fullscreen
Fullscreen
Fullscreen
Fullscreen

На відео зафіксовано момент вибуху.

Зображення 1: основний напрямок вибуху – від будинку до жовтої будки із зеленими дверима та синьої будівлі.

Зображення 2: наочний будинок і будка із зеленими дверима.

Зображення 3: зразковий ракурс, з якого знімає камера. На першому плані для наочності будівля спортивно-оздоровчого комплексу "Луч".

Найцікавіше – загальний план.

4. Червоною точкою є відеокамера. Місце вибуху. Але головне – напрямок. З північного сходу на південний захід.

Уточнив у спеціалістів. Думка одностайна.

  1. Ніякий уламок "Точки" або снаряд "Вільхи" не призвів би до таких руйнувань. Росіяни як завжди брешуть.
  2. Напрямок вибуху показує: або щось вибухнуло у будинку на нижніх поверхах/у підвалі. Або щось летіло з північного сходу і потрапило до будинку ззаду.

А там українських військ не може бути від слова "зовсім".

А хто там є?

Там є доблесна російська ППО. І ще доблесніша російська авіація, яка вже неодноразово бомбила Бєлгород і навіть зізнавалася в "нештатних сходах" боєприпасів.

Поки що у нас немає якісного відео з північно-східного ракурсу. Але опосередковані ознаки вказують: з високою ймовірністю це якийсь із російських авіабоєприпасів (КАБ, УМПБ). Конкретний тип – бетонобійний або ще якийсь – це предмет дискусії фахівців.

Версію навмисного підриву будинку росіянами теж поки що виключити не можна. У будь-якому разі вони звинувачуватимуть Україну для виправдання своїх звірств. Картинка видовищна, буде у закордонних медіа. А там прийнято рясно цитувати російську брехню.

Джерело.

Головне за день

0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини