Трамп повернувся до митного шантажу країн Європи

Що станеться з торговими угодами країн, які не послухають Трампа? Будь-яка країна, яка введе цифровий податок на американські компанії, негайно отримає 100% тариф на...
ГоловнаСвіт"Запускають 15-20 осіб кожні 15 хвилин": 19-річний десантник ЗСУ про важкий штурм...

“Запускають 15-20 осіб кожні 15 хвилин”: 19-річний десантник ЗСУ про важкий штурм РФ (відео)

Воєнний фокус Російсько-українська війна Битва за Донбас "Запускають 15-20 осіб кожні 15 хвилин": 19-річний десантник ЗСУ про важкий штурм РФ (відео)

новини житомира, зсу, штурм рф, війна в україні, війна з росією, 77 бригада зсу, втрати зс рф
Десантник ЗСУ "Фаза"

Російські окупанти почали штурм о 6 годині ранку, і щокожні 15 хвилин була нова хвиля. Це тривало кілька годин.

Related video

Житомирські десантники впродовж усього дня щоденно відбивають ворожі штурми на своїх позиціях на одній з ділянок фронту. Окупанти використовують піхоту та важку техніку, при чому штурмують кожні 15 хвилин. Про це розповів десантник 77-ї окремої аеромобільної бригади ДШВ ЗСУ з позивним "Фаза".

19-річний боєць воює в лавах ЗСУ з 18-річного віку. За його словами, російські окупанти вже виробили сценарій штурмів. Їх вони загалом починають зрання.

"Десь о 6 годин ранку вони почали наступ. Техніка їхня була, вона скидувала бійців — так званих десантників. Вони рухалися швидко. Їх висадили, і вони побігли. Вони працюють як за сценарієм. Вони запускали по 15-20 осіб кожні 15 хвилин. Ми їх розбиваємо, вони знов ідуть. Так було кілька годин", — розповів "Фаза".

Він додав, що їм дуже допомагають пілоти FPV-дронів. Вони розносять ворожих штурмовиків ще на підході до українських позицій. Також влучно працюють українські артилеристи.

"Дуже добре хлопці працюють, якби не вони, не знаю, щоб ми робили. Так само хлопці — наша артилрія. Дякую вам, що ви нам допомагаєте", — сказав "Фаза".

Військовий говорить, що російські окупанти, зустрівши такий спротив, розгубилися. Вони почали "економити" техніку, і она перестала підїздити ближче.

Нагадаємо, що бійці ДПСУ у Вовчанську взяли в полон окупанта, який один вижив із роти. Він потрапив під артобстріл української артилеріїі отримав поранення. Росіянин майже добу пролежав, чекаючи на допомогу, але вона так і не надійшла.

Головне за день

Жертви балістичної атаки на Київ: яка кількість постраждалих

Напередодні опівночі постраждало мирне населення внаслідок ракетного удару. Про це повідомив мер міста Віталій Кличко. Унаслідок балістичної атаки, яка сталась після 21:00,...
0 0 голоси
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Найстаріші
Найновіше Найбільше голосів

Опитування

Чи пішли б ви на поступки русні через відсутність світла/тепла?

ТОП новини